16.02.2006 :: 15:59
Co ja o was myśle?I za co lubie? NATALIA:naj,naj,naj,cudowniejsza osoba, jaką kiedy kolwiek miałam Przyjaźnimy się od pierwszej klasy gimnazjum Nie mam przed nią żadnych tajemnic, Nadajemy na tej samej fali,spedzamy ze sobą, co najmniej 12godzin,nie raz wiedze, że ma mnie dosyć Nigdy się nie kłócimy.jednie o kino…. Ma wspaniałą rodzinne,przy niej szczególnie mi odwala, Zawsze do mnie dzwoni,to właśnie ona tylu mnie nauczyła! Thx za wszystko:****wiek:15 JACEK:Mój brat,najwspanialsza osoba po Natalii, Spędzamy ze sobą mało czasu,rozumiemy się bez słów… Mogę jemu powiedzieć prawie wszystkowiek:27 MARTA:Moja siostra…wspaniała,zawsze wszystko jej opowiadam,wkurzają nas wszyscy dokoła, Nie mamy takich samych poglądów na światwiek:25 HANIA:Bliźniaczka:wcale nie podobna ani z wyglądu ani z charakteru…mamy inne poglądy,kłócimy się co chwile, Wkurza się na mnie za cichy:WYBACZwiek:15 KONRAD:znamy się od wakacji,mieszka 550km ode mnie. On myśli że w Poznaniu jest fajnie,ma zajebisty głos i nie raz mnie wkurzył.”Kto się lubi ten się czubi” Dzwoni do mnie, co pare dniwiek:18 ŁUKASZ:nic dodać nic ująć:Wspaniały człowiek:***** Thx za wszystko:*****wiek:15 BARTEK:eh…fajny ale trudnyznamy się od stycznia Mamy wspólny język, lecz on inaczej uważa! Wszystko szło dobrze, lecz nie wiem, co mu się stało! Mam nadzieje, że to nie koniec,wiek:15 JĘDREKP:uuu..z nim zaczęłam gadać od 2klasy Nasz wspólny temat to Mikos To on zmusił mnie do niego Chłopak fajny nie zaprzeczewiek:15 KONRADG:to kumpel wspólne śniadania i obiady Zwierzam mu się, ale on tego nie zauważa Jest fajnywiek:15 ŁUKASZK:typowy kujonek,pomaga mi w lekcjach i mówi, co było na sprawdzianach,pierwszy, który się witawiek:15 MIKOŁAJ:buu…mój były!Nie odzywa się do mnie Po nim było jeszcze wielu,ale on jakoś został w mojej pamięci:Wiedze jak na mnie patrzy(Natalia 1,2,3) I Mikos spogląda na mniewe walentynki się odezwał:O Hehe..głupekwiek:15 MAGDA:siedzi ze mną w ławcemam z nią naprawdę dobrze. Spędzamy ze sobą każdą lekcje Na pókcie chłopaków mamy fiołamówie o jednym (Kamil)wiek:15 Ania,Pamela,Misia,Asia,Justyna,Marta,Klaudia: Kumpelki z klasyz nimi spędzam czas, gdy nie wiedze się z Nataliąwiek:15 Siemin,Karol,Adi,Filip,Marcin: Najlepsi koledzy z klasyz nimi to jest jazdawiek:15 JĘDREKS:urodzony w tym samym dniu, co ja Lecz rok później,znamy się od września, Koleś obiecał mi kwiatka na urodziny Zobaczymy, co zrobiwiek:14